Ostření Nástrojů racing tým.
Prožijte s námi pravý nával adrenalinu. Svezte se na našich motorkách upravených pro jízdu na okruhu.

Vyberte si Suzuki GSX600R!
Má sportovní přepákování,sportovní vzduchový filtr KN,brzdové destičky FERRODO racing, radiální brzdovou pumpu ACCOSATO kterou používají jezdci jako Kuba Smrž Marco Simoncelli, odlehčené kloubové páčky ACCOSATO,racingové výfukové potrubí včetně koncovky výfuku, podsedlová část je zvednuta cca o 2cm. pro sportovnější posez,ukazatel zařazeného rychlostního stupně ad.
S tímto strojem se silou 120koní můžete jet rychlostí až 260km/hod.

Nebo se svezte na Kawasaki ZX10R!
Tato motorka k dispozici bezmála 200koní,racingové výfukové potrubí,brzdové destičky FERRODO racing,sportovní přepákování, sportovní vzduchový filtr KN,quickshifter Cordona s technologií MotoGP ad. Tato motorka umí jet rychlostí až 300km/hod.

Honda CBR900RR FireBlade!
Tato motorka byla postavena pro získávání bodů při Mezinárodním mistrovství ČR, proto je vybavena lehkým podsedlovým rámem, velkým chladičem, zadním tlumičem a pružinami ŐHLINS v předních tlumičích,sportovním přepákováním, rychloplynem, racing řetězovou sadou DID 520, racingovým karburátorovým kitem Dynojet, závodními řídítky, vzduchovým filtrem KN a tlumičem řízení. Naopak pro snížení váhy nemá alternátor.

Yamaha R6 SSP!
Novinkou je naše Yamaha R6 v úpravě Supersport se závodní převodovkou,quickshifterem,závodním přepákováním, ŐHLINS,řetězová sada DID 520 ad.

Obdarujte své blízké tím pravým adrenalinovým dárkem!

Na Suzuki Vás svezeme na letišti v Mnichově Hradišti nebo po závodním okruhu v Mostě.
Kawasaki Vás povozí pouze po Mosteckém okruhu.

Bude vám zapůjčena kombinéza,přilba,rukavice.Na vás je pouze vlastní pevná obuv.

 

Cena: letiště Mnichovo Hradiště okruh Most
Suzuki GSX600R 3499 Kč 5499 Kč
Kawasaki ZX10R 8800 Kč

 

Cena: letiště Mnichovo Hradiště okruh Most
Honda CBR900R 7800 Kč
Yamaha R6-Ssp 7400 Kč